Rezervace lístků

Sledovat filmy můžete v kině Scala, vstupenku je nutné si rezervovat předem. Vstupenky si můžete rezervovat do 16:00 v den festivalu. Vstupenka je zdarma a slouží jako vaše rezervace místa, musíte se jí tedy prokázat při vstupu. Ale pozor, vyhrazujeme si právo vstupenku 15 minut před zahájením promítání stornovat (tedy v 18:45), a umožnit tak vstup co nejvíce divákům. Buďte proto prosím dochvilní.


Kino Scala se nachází v centru města Brna na adrese Moravské náměstí 127. V kině si můžete zakoupit občerstvení, a najdete tu stánek s festivalovým merchem i fotokoutek.


Druhou možností je sledovat festival ze samotné Fakulty informatiky. I sem můžete předem provést zdarma rezervaci, ale ne na konkrétní sedadla, jen na Vámi preferovanou místnost. Sedadlo si tedy vyberete až na místě. Jít sem můžete i bez rezervace, ale pouze dokud bude volná kapacita. I zde si vyhrazujeme právo vstupenku 15 minut (tedy v 18:45) před zahájením promítání stornovat, a umožnit tak vstup co nejvíce divákům. Buďte proto prosím dochvilní.


FI MU najdete v Brně na adrese Botanická 68A. Promítat se bude v místnostech D1 a D3 - od vchodu vás zavedou šipky a organizátoři. I tady budete mít možnost si zakoupit festivalový merch, vyfotit se ve fotokoutku a najdete tu i stánky našich partnerů. Není zde ale zajištěna možnost zakoupení občerstvení, tak si neváhejte přinést své vlastní. Moderátorské vstupy ze Scaly se budou promítat i na FI, takže se nemusíte bát, že o něco přijdete.