Program festivalu

Vítáme Vás na 23. ročníku Filmového festivalu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Na festival se můžete těšit již v pátek 19. 5. od 19:00.Kde získat vstupenky? Tento rok spouštíme zdarma rezervaci vstupenek do kina Scala i na Fakultu informatiky. Prosíme všechny návštěvníky, aby si přečetli důležité pokyny k rezervaci.Co Vás čeká?


Festival je rozdělen do tří bloků, dva se soutěžními filmy a třetí s bonusovými snímky. Po každém bloku následuje krátká přestávka.


Po promítnutí druhého bloku přijde čas na hlasování o nejlepší snímky. Hlasovací lístky obdržíte ve festivalové brožurce, proto si ji neváhejte u vchodu vzít od organizátorů. Hlasy se počítají od Vás diváků jak ve Scale, tak na Fakultě informatiky. Hlasovat můžete pro kolik filmů chcete, podrobnější informace Vám ještě sdělí moderátoři.


Po bonusovém bloku neodcházejte, bude vyhlášení vítězů! A to hned dvojí – jednoho vítěze zvolí odborná porota, druhého Vy sami svými hlasy. A to není všechno, proběhne také losování tomboly, kterou obdržíte spolu s festivalovou brožurou.A tím to ještě nekončí


Po festivalu můžete pokračovat do baru První patro, Dominikánská 342/19, 602 00 Brno-střed (zastávka Šilingrovo náměstí), kde jsme pro Vás připravili festivalovou afterparty. Vstup máte jako diváci festivalu zdarma, vstupenku také najdete v brožuře. Na afterparty zahraje kapela Calienté a DJ Cringeszpin a Vy s námi můžete zapíjet vítěze a debatovat o filmech až do rána!


Zahájení projekce První filmový blok 45 minPřestávka 15 min Druhý filmový blok 45 min Přestávka - hlasování 20 min Bonusový filmový blok 30 min Vyhlášení vítězů Afterparty Otevírají se sály UNIVERZITNÍ KINO SCALA FAKULTA INFORMATIKY MU PRVNÍ PATRO