Program festivalu

Srdečně vás zveme na 24. ročník Filmového festivalu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity, který se koná 17. května 2024 v 19:00. Brány fakulty se otvírají v 18:15, tak tuto akci nepropásněte!Kde získat vstupenky?


Zaujalo vás téma letošního ročníku festivalu a chtěli byste se ho zúčastnit? Zarezervujte si vstupenku do některé z místností FI MU, kde se festival koná!Co Vás čeká?


Festival je rozdělen do tří bloků. První a druhý blok se skládají ze soutěžních filmů, třetí blok zase obsahuje snímky bonusové. Jednotlivé bloky jsou odděleny krátkými přestávkami, v rámci nichž budete mít možnost zakoupit si festivalový merch, nebo zkrátka jen vstřebat zážitek z právě zhlédnutých filmů.


Kromě příležitosti užít si amatérské filmové umění budete mít na festivalu také možnost se podílet na výběru vítězného snímku. Hlasování bude probíhat přes online systém, takže si s sebou na festival nezapomeňte své mobilní telefony! Podrobnější informace vám budou včas poskytnuty moderátory. Vyhlášení vítězů ceny publika i ceny poroty bude probíhat hned poté, co skončí bonusový blok, takže neodcházejte předčasně, abyste tento zlatý hřeb programu nepropásli!A tím to ještě nekončí


Po skončení festivalu se bude konat afterparty v ArtBaru Druhý Pád (Štefánikova 836/1, 602 00 Brno-střed-Veveří). Jako návštěvníci festivalu máte vstup zdarma, a tak můžete za pomoci pestré nabídky nápojů i hudby poskytnuté našimi skvělými DJs prohlubovat své dojmy z festivalu až do rána!